Лайънс клуб Габрово отбеляза ДЕНЯ НА ЗЕМЯТА – 22 АПРИЛ

Посаждане на дръвчета и дарение от библиотечни шкафове за две детски градини в гр. Габрово

24 Apr, 2014

На 22 април Лайънс клуб Габрово заедно с децата от две детски градини: ЦДГ "Радост” – база 1 и база 2 посрещна празника 22 април – Деня на Земята.

Децата бяха подготвили кратки програми с песнички и стихчета.

След което заедно посадихме по 10 дръвчета в двора на всяка детска градина.

Продължихме инициативата за подаряване на цветни шкафчета за книжки, заедно с детски книжки и дискове с приказки. Те са изработени и предоставени от „Хералд” ЕООД с управител Евгени Казаков – вицепрезидент на Лайънс клуб Габрово за 2013/2014г.

С много усмивки, песни и стихчета децата посрещнаха представителите на Лайънс клуб Габрово, а те им пожелаха около шкафчетата винаги да има весело настроение и с интерес да четат книжките.

Както казва любимецът на децата Мечо Пух: "Колкото повече - толкова повече, така че - ДА ПОМОГНЕМ ДА СЕ ВЪЗПИТАВА ОТНОШЕНИЕТО НА ДЕЦАТА КЪМ КНИГИТЕ!

Коментари (0)

Вашият коментар :